
Плойка для волос Magio МG-675, розовый, 30 Вт, керамическое покрытие, диаметр 13-19 мм, температура нагрева до 200 °C
622 ₴
619 ₴
- В наличии
- Код: 141345
- +380 (67) 249-48-482ий
Плойка конусна MG-675 — чудовий помічник, ви можете експериментувати до нескінченності, створюючи дивовижні локони за допомогою цих щипців. Адже така зачіска, незалежно від моди, виглядає вигідно, красиво та доречно. Керамічна поверхня SilkySmooth, що щадить, нагрівається швидко і рівномірно, а тому набагато бережніше впливає на поверхню вашого волосся і гарантує гладке ковзання без тертя. Потужність приладу — 30 Вт, що сприяє швидкому нагріванню приладу. За допомогою конічної форми плойки (Ø 13–19 мм) можна моделювати локони та хвилі різного виду: від тугих завитків до великих кучерів, природних локонів та хвиль. Швидко, просто та без сплутувань. Надайте обсяг своєму волоссю, створюючи різні кучері та локони. Нагрів до 200 ° C дозволяє укласти навіть густе волосся, зводячи до мінімуму пошкодження волосся. Індикатор готовності до роботи — значок температури перестає блимати, коли щипці для завивки нагрілися та готові до використання. Підставка створює додаткову зручність
Артикул производителя: МG-675
id mcrtr-312327
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип | Плойки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | є |
| Вмикач / вимикач | + |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Длина шнура | 1.7 м |
| Диаметр щипцов | 13-19 мм |
| Цвет | Pink |
| Матеріал пластин | кераміка |
| Мощность | 30 Вт |
| Прорезиненный корпус | немає |
| Регулировка температуры | немає |
| Температурный режим | до 200 °C |
| Тип нагревателя | Керамический |
- Цена: 619 ₴


