
Колонка портативная 2.0 REAL-EL X-797, черный, 90 Вт (2 x 45 Вт), bloetooth, AUX / USB / microSD, RGB подсветка, два микрофонных
9 090 ₴
8 765 ₴
- В наличии
- Код: 141349
- +380 (67) 249-48-482ий
REAL-EL X-797 — максимум потужності та драйву!
Це портативна акустична система з неймовірною потужністю 90 Вт. REAL-EL X-797 вражає двома 8" динаміками, двома 2.5" твітерами, насиченим мега басом, яскравими середніми частотами та чіткими високими — усе для захоплюючого бездоганного звучання.
Влаштовуй справжню вечірку де завгодно — вдома, у дворі, в гаражі чи на природі.
Підключайся через Bluetooth, USB, microSD або AUX — твоя музика завжди поруч. Хочеш більше? Активуй TWS і поєднай дві системи в одну стереопару для подвоєної потужності у 180 Вт.
Два мікрофонні входи з функцією ехо і режим караоке перетворять будь-яку зустріч на справжній концерт.
Вся передня панель X-797 підсвічується динамічним RGB-світловим масивом з 5 режимами ефектів, створюючи дивовижну атмосферу на кожній вечірці.
Живлення можливе як від мережі 230 В, так і від вбудованого акумулятора ємністю 88,8 Вт·год — до 7 годин автономног
Артикул производителя: X-797
id mcrtr-312423
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth, AUX, Micro SD |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 11.9 кг |
| Габарити колонки | 77.2 х 32.1 х 29.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від акумулятора / мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 45 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | бездротовий |
| Подсветка | RGB |
- Цена: 8 765 ₴


