-11%

Кулер для процессора GameMax Sigma 520 Digital, черный, алюминий/медь, 1x120 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4,
1 771 ₴
1 580 ₴
- В наличии
- Код: 141353
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Sigma 520 Digital BK
Повітряний кулер для процесора Gamemax Sigma 520 Digital BK Tower, чорний колір, чотири термотрубки, підтримка процесорів Intel Gen12, 13 та останніх моделей AMD, світлодіодні ефекти ARGB
- Це також забезпечує максимальну теплову потужність процесора, з якою повинна справлятися система охолодження – 220 Вт
- Відображення температури ядра процесора, функція сигналізації про високу температуру
- 4*6 мм високопродуктивні теплові трубки, виготовлені методом спеченого процесу
- Синхронізований світловий ефект ARGB, інтелектуальний вентилятор з ШІМ-регулюванням температури
- Високий повітряний потік 74,8 кубічних футів за хвилину, гарне розсіювання тепла
- Зміщена конструкція теплових трубок, встановлення без розбирання вентилятора, зручніше
- Вежа-альбінос, класний вигляд.
Артикул производителя: SIGMA 520 DIGITAL BK
id mcrtr-312556
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 600 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 125 x 95 x 157 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 580 ₴


