
Видеокарта GeForce RTX 5050, MSI, VENTUS 2X OC, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/3xDP, 2617/20000 MHz, 8-pin (G5050-8V2C)
20 330 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141362
- +380 (67) 249-48-482ий
Візьміть основне
VENTUS зосереджується на найважливішому для вирішення будь-яких завдань. Його ефективне теплове рішення поміщено в міцний корпус з нейтральною естетикою, що дозволяє цій елегантній відеокарті бездоганно інтегруватися в будь-яку конструкцію.
ПОДВІЙНА ВЕНТИЛЯТОРНА СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ
Два вентилятори на великому радіаторі забезпечують чудову продуктивність охолодження та тиху роботу.
ОБ'ЄДНАННЯ РАЗОМ
Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center від MSI дозволяє вам максимально ефективно використовувати ваші продукти MSI. Відстежуйте, налаштовуйте та оптимізуйте в режимі реального часу лише за кілька кліків. Одна з його видатних функцій, AI Tuning, інтелектуально налаштовує вашу систему відповідно до вимог штучного інтелекту.
ТОЧНЕ КЕРУВАННЯ,
НЕОБМЕЖЕНА ПОТУЖНІСТЬ
MSI Afterburner — це провідне у світі програмне забезпечення для розгону відеокарт, яке пропонує повний контроль і моніторинг системи в р
Артикул производителя: G5050-8V2C
id mcrtr-312692
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5050 |
| Довжина відеокарти | 197 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | VENTUS |
| Тактова частота GPU | 2617 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 20000 МГц |
- Цена: 20 330 ₴


