-3%

Корпус GTL Gaming 'Infinity', розовый, без БП, Mid Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм / VGA -
2 859 ₴
2 766 ₴
- В наличии
- Код: 141366
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTL Gaming "Infinity" Pink (GTLN275-1P) – стильний корпус для компактного ігрового ПК
Корпус GTL Gaming "Infinity" Pink (GTLN275-1P) – це витончений вибір для тих, хто цінує естетику, акуратність і зручність у збірці. Завдяки формфактору Mini Tower він чудово підходить для компактних систем на базі материнських плат Micro ATX або Mini ITX. Ніжний рожевий колір додає унікальності вашій ігровій системі. Загалом, GTL Gaming "Infinity" Pink (GTLN275-1P) — це ідеальний варіант для геймерів, блогерів або користувачів, які хочуть купити корпус для ПК, що поєднує стиль і практичність.
Модель GTLN275-1P має продуману конструкцію з прозорою бічн
Артикул производителя: GTLN275-1P
id mcrtr-312838
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTL |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 335 x 275 x 355 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | Pink |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | немає |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Розташування БЖ | збоку |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 766 ₴


