-9%

Акустична система 2.0 Defender J3, чорний, 6 Вт, 3.5 мм, LED підсвічування, живлення від USB, 1 м (65963)
627 ₴
572 ₴
- В наявності
- Код: 141369
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система 2.0 Defender J3, Black, 6 Вт, 3.5 мм, LED підсвічування, живлення від USB, 1 м (65963)
Артикул виробника: 65963
id mcrtr-312882
Артикул виробника: 65963
id mcrtr-312882
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Інтерфейси | mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2 |
| Вага (кг) | 0.38 кг |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Живлення | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Колір | Black |
| Потужність динаміків | 6 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Підсвічування | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 572 ₴


