-6%

Відеокарта GeForce RTX 5050, Gigabyte, GAMING OC, 8Gb GDDR6, 128-bit, 2xHDMI/2xDP, 2632/20000 MHz, 8-pin (GV-N5050GAMING OC-8GD)
21 138 ₴
19 826 ₴
- В наявності
- Код: 141372
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеокарта GeForce RTX 5050, Gigabyte, GAMING OC, 8Gb GDDR6, 128-bit, 2xHDMI/2xDP, 2632/20000 MHz, 8-pin (GV-N5050GAMING OC-8GD)
Артикул виробника: GV-N5050GAMING OC-8GD
id mcrtr-312887
Артикул виробника: GV-N5050GAMING OC-8GD
id mcrtr-312887
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5050 |
| Довжина відеокарти | 280 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | GAMING |
| Тактова частота GPU | 2632 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 20000 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 826 ₴


