-2%

Монитор 10.5' Anmite A105W01, черный, WLED, IPS, 1920x1080 (15:10), 3 мс, 60 Гц, 420 кд/м?, 1000:1, 178°/178°, 2хType-C,
4 386 ₴
4 293 ₴
- В наличии
- Код: 141375
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключові особливості монітора Anmite A105W01
- Компактний і якісний дисплей. Портативний монітор Anmite A105W01 з 10,5-дюймовим екраном пропонує відмінну якість зображення завдяки технології IPS. Роздільна здатність 1920x1280 і яскравість 420 кд/м² забезпечують чітке зображення і яскраві кольори, що робить його ідеальним для роботи з документами, перегляду мультимедійного контенту і навіть для геймінгу. Зображення виглядає яскраво і контрастно, завдяки коефіцієнту контрастності 1000:1 і підтримці 100% колірної гами. Широкий кут огляду 178° по горизонталі та вертикалі дозволяє комфортно дивитися екран з різних точок зору, що особливо важливо для спільного перегляду або роботи з декількома задачами одночасно.
- Зручність підключення та управління. Монітор оснащений декількома портами для підключенн
Артикул производителя: A105W01
id mcrtr-312902
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Экран | |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 0.25 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 1 Вт |
| Відгук матриці | 3 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 232x162x10 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 10.5" |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | немає |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Регулювання за висотою | немає |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 15:10 |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 293 ₴


