
Ноутбук 15' Dell Vostro 3530 (N1612PVNB3530UA_UBU), черный, 15.6' (1920x1080, WVA, 120Hz), Intel Core i3-1305U (5x1.6-4.5GHz), 8GB
26 468 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141378
- +380 (67) 249-48-482ий
Dell Vostro 3530 — це елегантний бізнес-ноутбук із сучасним дизайном та вражаючою продуктивністю. Завдяки новітньому процесору Intel, оперативної пам'яті DDR4 та твердотільному накопичувачу місткістю 512 ГБ, він легко справляється з усіма робочими завданнями, від базових до складних. Його чіткий 15-дюймовий дисплей з Full HD роздільною здатністю забезпечує приголомшливе зображення, яке пожвавить вашу роботу та розваги. А широкий набір дротових та бездротових інтерфейсів дозволить використовувати все, що вам необхідно для комфортнішого та продуктивнішого використання свого ПК. Тому, незалежно від того, працюєте ви чи навчаєтеся, цей ноутбук стане надійним супутником та ідеальним вибором для покращення вашого повсякденного користувальницького досвіду.
Особливості ноутбука Dell Vostro 3530
- Оптимізована продуктивність. Vostro 3530 &mdas
Артикул производителя: N1612PVNB3530UA_UBU
id mcrtr-312943
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | Core i3-1305U |
| Тип процессора | Core i3 |
| Экран | |
| Тип матрицы | WVA |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.66 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | є |
| LAN-порт | є |
| USB 3.х | немає |
| USB 3.х Gen 1 | 1 |
| USB 3.х Gen 2 | немає |
| USB 3.х Gen 2х2 | немає |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | немає |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Емкость батареи | 41 Вт·год |
| Виробник GPU | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 1 x 8 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 358.5x235.6x19 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | 1 |
| Количество ядер | 5 ядер |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ GB |
| Об'єм пам'яті відеокарти | виділено із ВП |
| Операционная система | Linux |
| Оптический привод | без приводу |
| Особенности | SD |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Серия | Dell Vostro |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покрытия экрана | глянець з покриттям антивідблиску |
- Цена: 26 468 ₴


