-6%

Кондиционер Sensei SAC-07CHV белый, сплит-система, компрессор обычный, площадь помещения 20 кв.м, автоматический, осушение,
12 369 ₴
11 626 ₴
- В наличии
- Код: 141382
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Новий Sensei 2025 р - кондиціонер настінний on/off серія VICTORY. Енергоефективність класу А. Недорогий кондиціонер для квартири та будинку. Кондиціонери Sensei серії VICTORY поєднує в собі інноваційні рішення, спрямовані на підтримку мікроклімату, очищення повітря, турботу про комфорт та здоров'я споживача.
Переваги кондиціонерів Sensei:
- Світлодіодна індикація
- Новий дизайн
- Функції: обігрів, охолодження та вентиляція
- Низький рівень шуму
- Індикатор температури
- Встановлення таймера
- Ергономічний пульт ДК
- Режим Turbo/Sleep
- Автоперезапуск
- Фреон R410a
- Рестарт
- LED дисплей
- Таймер
- Компресор GMCC
- Режим Turbo
- Функція Auto Defrost
- Обігрів -7 °С.
Артикул производителя: SAC-07CHV
id mcrtr-313019
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SENSEI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип компресора | Обычный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Електроживлення (Фаза/В/Гц) | 1 фаза / 220-240В / 50Гц |
| Цвет | white |
| Площадь помещения | до 20 кв.м |
| Продуктивність (охолод/обігрів) | 2.05 / 2.3 кВт |
| Режимы работы | автоматичний, осушення, вентиляція, обігрів, охолодження |
| Розмір внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 786 х 320 х 264 мм |
| Розмір зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 765 х 464 х 323 мм |
| Споживана потужність (охолод/обігрів) | 0.63 / 0.58 кВт |
| Тип | Сплит-система |
Информация для заказа
- Цена: 11 626 ₴


