
Колонка портативная 2.0 REAL-EL X-795, черный, 70 Вт (2 x 35 Вт), bloetooth 5.3, TWS, RGB подсветка, AUX / USB / microSD, пластик,
5 887 ₴
5 643 ₴
- В наличии
- Код: 141385
- +380 (67) 249-48-482ий
REAL-EL X–795 — потужний стиль, гучний характер!
REAL-EL X–795 — це потужна 70Вт-ва портативна акустична система. Вона оснащена двома динаміками Ø 6.5 «і двома твіттерами Ø 3.5», що забезпечують глибокий бас, яскраву середину і чіткі високі частоти для неймовірного захоплюючого звучання.
Ідеальна як для домашніх тусовок, так і для вечірок на природі — бери її з собою куди завгодно.
Підключай смартфон через Bluetooth, вставляй флешку або карту пам’яті, використовуй AUX — у тебе завжди є вибір, як слухати улюблену музику. А якщо хочеш ще більше звуку — активуй режим TWS, об’єднай дві колонки в одну бездротову 140 Вт стереосистему.
Заливне RGB-підсвічування навколо динаміків і з боків робить атмосферу ще яскравішою — справжнє шоу в кожному треку.
Два мікрофонні входи з регулюванням гучності та ефектом відлуння перетворюють X–795 на чудове рішення для караоке, ведення заход
Артикул производителя: X-795
id mcrtr-313101
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | USB, Bluetooth, AUX, Micro SD |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 6.6 кг |
| Габарити колонки | 60 х 23.5 х 25 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від акумулятора |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 35 Вт |
| Пульт | бездротовий |
| Подсветка | RGB |
- Цена: 5 643 ₴


