
Відеокарта GeForce RTX 5060 Ti, ASUS, DUAL OC (білий Edition), 16Gb GDDR7, 128-bit, HDMI/3xDP, 2632/28000 MHz, 8-pin
33 965 ₴
- Немає в наявності
- Код: 141419
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Два вентилятори, ідеальна посадка
ASUS Dual GeForce RTX™ 5060 Ti White Edition поєднує в собі потужну систему охолодження з широкою сумісністю. Передові рішення для охолодження від флагманських відеокарт, включаючи два вентилятори Axial-tech для оптимізації потоку повітря до радіатора. Розроблена в компактному 2,5-слотовому формфакторі, вона забезпечує велику потужність в меншому просторі. Ці поліпшення роблять ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна потужна графіка в компактному корпусі.
Краща платформа для геймерів і творців
- Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 і DLSS 4 - Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів - Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для мегагеометрії
2,5-слотовий дизайн
Ретельно розроблене розташування кожуха, радіатора і теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech в
Артикул виробника: DUAL-RTX5060TI-O16G-WHITE
id mcrtr-313385
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5060 Ti |
| Довжина відеокарти | 229 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | DUAL |
| Тактова частота GPU | 2632 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 28000 МГц |
- Ціна: 33 965 ₴


