
Ноутбук 17' MSI Katana 17 B12UCRK (B12UCRK-1055XPL) черный, 17.3' (1920x1080, IPS, 144 Гц), Intel Core i5-12450H (8х3.3-4.4GHz),
53 005 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141456
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя

Особливості ноутбука MSI Katana 17
- Продуктивність з NVIDIA GeForce RTX 30. Ноутбук MSI Katana 17 B12UCRK оснащений графічними процесорами NVIDIA GeForce RTX 30, створеними на архітектурі NVIDIA Ampere другого покоління. Ці GPU пропонують передові можливості трасування променів, штучного інтелекту з використанням NVIDIA DLSS і максимальну продуктивність для ігор і творчої роботи.
- Поліпшення продуктивності за допомогою AI з NVIDIA DLSS. NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) в MSI Katana 17 значно підвищує продуктивність ігор, даючи вам змогу насолоджуватися поліпшеною якістю зображення без компромісів щодо продуктивності. Ця технологія використовує алгоритми штучного інтелекту для збільшення час
Артикул производителя: B12UCRK-1055XPL
id mcrtr-313965
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | i5-12450H |
| Тип процессора | Core i5 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | є (через USB Type-C) |
| HDMI | є |
| LAN-порт | є |
| USB 3.х | немає |
| USB 3.х Gen 1 | 2 |
| USB 3.х Gen 2 | немає |
| USB 3.х Gen 2х2 | немає |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | є |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкость батареи | 53.5 Вт·год |
| Виробник GPU | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 1 x 16 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 398х273х25.2 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 16" та більше |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | 1 |
| Количество ядер | 8 ядер |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3050 |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ GB |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 4 ГБ |
| Операционная система | DOS |
| Оптический привод | без приводу |
| Особенности | Разьем для наушников |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Серия | MSI Katana |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Тип відеокарти | дискретна |
Информация для заказа
- Цена: 53 005 ₴


