-10%

Система жидкостного охлаждения Arctic Liquid Freezer III Pro 420, черный, вентиляторы 3х140 мм, 400-2500 оборотов/мин,
7 755 ₴
6 992 ₴
- В наличии
- Код: 141459
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудований вентилятор VRM
Вентилятор з ШІМ-керуванням знижує температуру регулятора напруги, забезпечуючи стабільну роботу.
Зміщене кріплення для Intel та AMD
Зміщує холодну пластину до гарячої точки процесора для ефективнішої передачі тепла.
Контактна рамка Intel
Оптимізований розподіл контактного тиску для збільшення терміну служби процесора та покращеного розсіювання тепла.
Інтегроване управління кабелями
Кабелі вентиляторів, інтегровані в обплетення, спрощують монтаж та мінімізують плутанину кабелів.
Новий P14 Pro:більше продуктивності на будь-якій швидкості
P14 Pro розкриває свій повний потенціал: тихіший та потужніший на низьких швидкостях, з більшим резервом продуктивності під навантаженням — для максимального охолодження без компромісів.
- 400—2500 об/хв
Артикул производителя: ACFRE00181A
id mcrtr-314083
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2370 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 500 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 4-pin |
| Цвет | Black |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Подсветка | без підсвічування |
| Режим керування | PWM |
| Розмір вентилятора | 140 x 140 x 27 мм |
| Розмір помпи | 108.5 х 91 х 68.5 мм |
| Розмір радіатора | 458 х 138 х 38 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 140 мм |
| Форм-фактор системи | 420 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 400-2500 обертів/хв |
Информация для заказа
- Цена: 6 992 ₴


