
Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A620 PRO SE ARGB SNOW, 2x120 мм, 6 теплових трубок, алюміній/мідь, Intel: 1851, 1700, 1200,
3 227 ₴
2 743 ₴
- В наявності
- Код: 141505
- +380 (67) 249-48-482ий номер
ID-COOLING FROZN A620 PRO SE ARGB — це інноваційний двобаштовий повітряний кулер, створений для ефективного охолодження потужних процесорів, забезпечуючи баланс між продуктивністю, тихою роботою та стильним дизайном.
Кулер оснащений шістьма вдосконаленими 6-міліметровими тепловими трубками, які забезпечують максимальну теплопровідність, передаючи тепло в оптимальні місця на алюмінієвих ребрах. Використання технології проникнення ребер до трубок дозволяє мінімізувати тепловий опір і досягти стабільної роботи навіть під великим навантаженням. Спеціальна конструкція мікрохвильових ребер збільшує площу для розсіювання тепла, що додатково підвищує ефективність охолодження.
Він оснащений двома 120-мм вентиляторами із ШІМ-керуванням, який забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю та рівнем шуму. Вентилятори працюють з мінімальним рівнем шуму 27.2 дБ навіть на максимальних обертах. Завдяки гідравлічному підшипнику і 5 спеціально розробленим лопатям, вони створюють потужний повітрян
Артикул виробника: FROZN A620 PRO SE ARGB SNOW
id mcrtr-314317
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1190 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 157 x 120 x 142 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | white |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 260 Вт |
| Матеріал основи | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підшипника | підшипник гідродинамічний |
- Ціна: 2 743 ₴


