
Кулер для процессора Deepcool AG620 ARGB V2, черный, алюминий/медь, 2x120 мм ARGB, для Intel 1851/1700/1200/115x, AMD AM5/AM4,
4 275 ₴
3 030 ₴
- В наличии
- Код: 141580
- +380 (67) 249-48-482ий
AG620 BK ARGB V2
DeepCool AG620 BK ARGB V2 — це повністю чорний кулер для процесора, орієнтований на високу продуктивність та ефективність, який може похвалитися шістьма тепловими трубками, упакованими в щільну радіаторну башту для оптимального розсіювання тепла, та двома точно налаштованими 120-мм ARGB PWM вентиляторами для потужного охолодження.
БЛИСК У ДИЗАЙНІ
Впізнаваний дизайн матричного ребра DeepCool має темно-чорне покриття та забезпечує чудове співвідношення ціни та якості. У поєднанні з унікальною верхньою кришкою ARGB та мінімалістичним напівпрозорим дизайном логотипа, AG620 BK ARGB V2 забезпечує безпрецедентний та унікальний світловий ефект.
ПОТУЖНІСТЬ ОХОЛОДЖЕННЯ
Оновлення до новітньої технології DeepCool Core Touch Technology 2.0 значно покращує охолоджувальну здатність. Теплові трубки були оптимізовані та розташован
Артикул производителя: R-AG620-BKAMMN-GJD
id mcrtr-315030
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1330 г |
| Высота | 160-169 мм |
| Габарити | 129 x 136 x 161 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
- Цена: 3 030 ₴


