-23%

Корпус 1stPlayer RT6, белый, без БП, Midi Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 157 мм / VGA - 330
3 545 ₴
2 744 ₴
- В наличии
- Код: 141587
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус 1stPlayer RT6, White
- Прозора бічна панель: демонструє внутрішнє RGB-підсвічування та виділяє персоналізоване обладнання
- Ефективне охолодження: Включає кілька тихих вентиляторів для потужного охолодження з яскравим підсвічуванням
- Елегантний дизайн: чорний корпус з вертикальними вентиляційними отворами, підходить для будь-якого середовища
- U-подібна конструкція: передня панель та верхня частина мають інтегрований U-подібний дизайн, що покращує загальну цілісність та естетику корпусу.
- Відображення в режимі реального часу: на передній панелі відображається температура та швидкість вентилятора для зручного моніторингу
- Легке встановлення: Просторий внутрішній простір для легкого встановлення обладнання та укладання кабелів
- *Комплектуючі комп’ютера не входять до комплекту. Вентилятор охолодження може відрізнятися залежно від країни/регіону.
- *Для відображення моніторингу продуктивності потрібне встановлення
Артикул производителя: RT6-WH
id mcrtr-315085
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 443 x 380 x 280 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 157 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 240 мм |
| Розташування БЖ | збоку |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 744 ₴


