-32%

Корпус 1stPlayer UV5, черный, без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - 157 мм / VGA - 330 мм, 3x120 мм
4 315 ₴
2 944 ₴
- В наличии
- Код: 141588
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модель комп’ютерного корпусу UV5 від виробника 1stPlayer виконана в формфакторі Midi-Tower. Підтримується встановлення материнської плати з формфактором MicroATX/Mini-ITX. Максимальна підтримувана довжина відеокарти - 330 мм. Максимальна підтримувана висота процесорного кулера - 157 мм. На корпусі розташувалися такі порти введення/виводу - 2хUSB3.0, Audio. Панорамний вид без рамок 30°U-подібне скло. З різних кутів можна споглядати апаратну частину. Багатокутний панорамний дизайн дозволяє більш раціонально планувати простір робочого столу.
Артикул производителя: UV5-BK-2FC7R-1FC7
id mcrtr-315110
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Тип корпуса | Mini Tower |
| Подсветка | ARGB |
| Блок питания | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | збоку |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 157 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Габарити корпусу | 385 x 377 x 280 мм |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Type-C | немає |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 240 мм |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 944 ₴



