
Видеокарта Radeon RX 9060 XT, Asus, DUAL (белый Edition), 16Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/2xDP, 3250/20000 MHz, 8-pin
32 356 ₴
27 302 ₴
- В наличии
- Код: 141612
- +380 (67) 249-48-482ий
Подвійні вентилятори, ідеальне припасування
ASUS Dual Radeon™ RX 9060 XT White Edition поєднує в собі потужну теплову продуктивність і широку сумісність. Передові рішення з охолодження від флагманських відеокарт — включаючи два вентилятори Axial-tech для оптимізації повітряного потоку до радіатора. Розроблений у компактному формфакторі 2,5 слота, забезпечуючи більшу потужність при менших габаритах. Ці вдосконалення роблять ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, які хочуть отримати високу графічну продуктивність у компактному корпусі.
Конструкція з 2,5 слотами
Ретельно спроєктована конструкція кожуха, радіатора і теплових трубок дозволяє двом вентиляторам Axial-tech використовувати вентиляцію бічної панелі корпусу, забезпечуючи теплову ефективність, що перевершує компактний розмір.
- Покращення Axial-tech
Два перевірені вентилятори Axial-tech оснащені меншою втулкою, що дозволяє використовувати довші лопаті, і бар'єрним кільцем для
Артикул производителя: DUAL-RX9060XT-16G-WHITE
id mcrtr-315511
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | AMD |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RX 9060 XT |
| Довжина відеокарти | 202 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Рекомендований БЖ | 550 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Серия | DUAL |
| Тактова частота GPU | 3250 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 20000 МГц |
- Цена: 27 302 ₴


