-14%

Корпус GameMax T20, черный, без БП (формат SFX-L), Mid Tower, для MicroATX / Mini-ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0, макс. CPU - 160 мм /
4 326 ₴
3 726 ₴
- В наличии
- Код: 141670
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус для ПК M-ATX
T20 BK
- Тристороннє загартоване скло забезпечує повний та безперешкодний огляд вашої фурнітури.
- Повернута на 90° компонування материнської плати покращує потік повітря завдяки природному ефекту.
- Підтримує вертикальну установку відеокарти без кабелю-підйомника; сумісний із серією NV50.
- Оптимізовано для материнських плат з розташуванням Back-to-Front (BTF) для акуратного та організованого управління кабелями.
- Компактний дизайн підтримує 360-мм рідинне охолодження, материнські плати M-ATX та блоки живлення SFX.
- Включає два вентилятори ARGB PWM для динамічних, синхронізованих світлових ефектів.
- Металева нано-шильда додає преміальної текстури та елегантного вигляду.
Артикул производителя: T20 BK
id mcrtr-316234
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | Mini-ITX |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 462 x 340 x 215 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 2 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 382 мм |
| Місць для вентиляторів | 5 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | збоку |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 726 ₴


