-17%

Корпус Asus Prime AP202 ARGB Tempered Glass черный, без БП, Mini Tower, для Micro-ATX / Mini-ITX, 2xUSB 3.2 / 1xType-C, макс.
7 755 ₴
6 450 ₴
- В наличии
- Код: 141676
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ASUS Prime AP202 ARGB — це корпус mATX із вигнутою скляною панеллю, що підтримує відеокарту довжиною до 420 мм та має запатентовану конструкцію повітряного потоку, яка включає інноваційний вентиляційний отвір у нижній частині корпусу.
- Підтримка відеокарт довжиною до 420 мм
- Вигнута панель із загартованого скла плавно переходить спереду вбік, забезпечуючи панорамний огляд компонентів практично з будь-якого кута
- Легкознімна рейка та механізм захисту від падіння роблять зняття та повторне встановлення панелі безпечним та простим
- Запатентований вентиляційний отвір забезпечує оптимальне охолодження відеокарти
- Інтегрована світлова стрічка ARGB бездоганно працює з Aura Sync
ASUS Prime AP202 ARGB
ASUS Prime AP202 ARGB — це універсальний панорамний корпус mATX, розроблений для стильної демонстрації компонентів системи. Вигнута панель із загартованого скла плавно переходить спереду вбік, пропонуючи вражаючий огляд
Артикул производителя: 90DC00P0-B19000
id mcrtr-316307
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 441 x 236 x 460 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 175 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 420 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | немає |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 6 450 ₴


