
Видеокарта GeForce RTX 5070 Ti, ASUS, ProArt OC, 16Gb GDDR7, 256-bit, HDMI/2xDP/Type-C, 2610/28000 MHz, 16-pin
76 284 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141695
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ProArt GeForce RTX™ 5070 Ti OC Edition
Відеокарта ProArt GeForce RTX™ 5070 Ti поєднує компактний 2,5-слотовий дизайн із потужним охолодженням – трьома вентиляторами Axial-tech, випарною камерою та термопрокладкою з фазовою зміною графічного процесора – щоб забезпечити продуктивність серії GeForce RTX 50 як для повнорозмірних баштових корпусів, так і для компактних SFF-збірок. Порт USB Type-C® підвищує універсальність робочих процесів створення контенту, а ламінатне оздоблення з візерунком дерева та непомітний логотип з підсвічуванням Aura забезпечують вишукану естетику.
Найкраща платформа для геймерів та творців
- Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4 - Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів - Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для мегагеометрії - Графіка та продуктивність, покращені штучним інтелект
Артикул производителя: PROART-RTX5070TI-O16G
id mcrtr-316475
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | 1 |
| VGA | немає |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 16 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 5070 Ti |
| Довжина відеокарти | 304 мм |
| Живлення відеокарти | 16-pin |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 3 слота |
| Назначение | ігрові |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 850 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серия | ProArt |
| Тактова частота GPU | 2610 МГц |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота памяти | 28000 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 76 284 ₴


