
Кулер для процессора be quiet! Pure Rock 3, черный, 1x120 мм Pure Wings 3 PWM (2000 об/мин), для Intel
2 051 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141703
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Pure Rock 3 Black приголомшує високою продуктивністю в компактному дизайні та спеціально створеним вентилятором Pure Wings 3.
- Висока ефективність охолодження для сучасних процесорів
- 4 чорні теплові 6-мм трубки з технологією HDT
- Оптимізований Pure Wings 3 120mm PWM з воронкоподібним випускним отвором
- Рівень шуму не перевищує 31.2 dB(A) навіть на максимальній швидкості обертання
- Висока сумісність з RAM та VRM завдяки компактній конструкції
- Легке та зручне встановлення завдяки продуманій системі кріплень
- Елегантний вигляд у повністю чорному дизайні
- 3 роки гарантії від виробника
- Концепція продукту, дизайн і контроль якості в Німеччині
Висока ефективність відводу тепла
Pure Rock 3 Black призначений для основної категорії ПК систем. Кулер з ефективністю 190W TDP забезпечує чудове охолодження для ігрових, мультимедіа і графічних систем, а також більшості комп'ютерів початково
Артикул производителя: BK039
id mcrtr-316675
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | be quiet! |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 900 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 124 x 73 x 154 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 190 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
Информация для заказа
- Цена: 2 051 ₴


