
Кулер для процессора PcCooler R120, черный, алюминий, 1x95 мм, для Intel 1851/1700/1200/115x, высота 70 мм, до 95 Вт
478 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141717
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Кулер для процесора PcCooler R120
- Компактні розміри
Маленький та легкий, підійде для різних корпусів. - Потоншені ребра
Максимізують температурну провідність та покращують ефективність охолодження. - Алюмінієва база Direct-touch
Безпосередньо контактує з ядром процесора, оперативно передаючи тепло на ребра. - Вентилятор з контролем температури
Підтримує розумний контроль швидкості PWM, оснащений якісним гідравлічним підшипником.
Артикул производителя: R120-XXNIXX-GL
id mcrtr-316904
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 191 г |
| Высота | 70-79 мм |
| Габарити | 114 x 114 x 70 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 95 мм |
| Уровень шума | до 40 дБ |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 478 ₴


