
Колонки 2.0 REAL-EL S-130 черный, 2 x 5 Вт, USB, mini-jack 3.5 мм, RGB-подсветка (EL121100018)
895 ₴
891 ₴
- В наличии
- Код: 141733
- +380 (67) 249-48-482ий
Мультимедійна акустична система REAL-EL S-130 — легке й доступне рішення для озвучування комп’ютера чи ноутбука. АС оснащена вмонтованим підсилювачем та акустичним кабелем, тож її можна швидко підключити практично до будь-яких джерел аудіосигналу. Живлення здійснюється через USB-порт ПК, ноутбука або через блок живлення 5 V DC за допомогою вбудованого USB-кабелю.
REAL-EL S-130 має зручний пульт керування, який дозволяє регулювати гучність одним рухом — без необхідності торкатися самої колонки. Такий контроль робить використання ще комфортнішим.
Підсвічування додає динаміки та створює приємну атмосферу, коли ти схочеш додати настрою під час прослуховування чи перегляду відео.
Особливості:
- Компактний дизайн
- Динамічне підсвічування
- Управління підсвіткою та рівнем гучності
- Живлення від порту USB
Артикул производителя: S-130
id mcrtr-317116
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Интерфейсы | USB, mini-jack 3.5 мм |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 0.65 кг |
| Габарити колонки | 18 х 9 х 8 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 5 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | RGB |
- Цена: 891 ₴


