-30%

Корпус Aerocool Stormfront Mini-G-WT-v1 белый, Mini Tower, без БП, для Micro ATX, Mini ITX, количество отсеков:
2 742 ₴
1 932 ₴
- В наличии
- Код: 141760
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
AeroCool Stormfront Mini — це корпус для ПК у вигляді мінівежі з вентильованою сітчастою передньою панеллю та чорною або білою обробкою, що забезпечує функціональність та стиль. Він підтримує материнські плати форматів micro-ATX та mini-ITX, дозволяючи створювати різні системи. Корпус має чудові можливості охолодження, пропонуючи широкі можливості повітряного та рідинного охолодження, включаючи 7 слотів для вентиляторів та підтримку рідинного охолодження. 370-міліметровий кліренс GPU робить його придатним для високопродуктивних ігрових систем, і все це у класичному дизайні SPCC.
- Вентильована сітчаста передня панель у чорній або білій обробці забезпечує функціональність та стиль.
- Тип корпусу: Mini Tower — ідеальний баланс між розмірами та розміщенням компонентів.
- Сумісність з материнськими платами: Підтримка micro ATX, mini-ITX для різних збірок.
- Кліренс для GPU: До 370 мм (без переднього вентилятора): Підходить для великих та високопродуктивних
Артикул производителя: ACCM-ES10003.21
id mcrtr-317532
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AeroCool |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 220x381x422 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 370 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 1 932 ₴


