
Монитор изогнутый 27' 2E G2725BV, черный, WLED, VA, 2560x1440 (16:9), 1 мс, 180 Гц, 300 кд/м?, 5000:1, 1500R, 2x3 Вт, 178°/178°,
9 656 ₴
- В наличии
- Код: 141803
- +380 (67) 249-48-482ий
Монітор 2E Gaming G2725BV – це втілення передових технологій і стильного дизайну. Завдяки VA-матриці з роздільною здатністю 2560 х 1440 забезпечено виняткову деталізацію і точне передавання кольорів. Неабияка контрастність 5000:1 гарантує глибокі чорні відтінки, а яскравість 300 кд/м² додає чіткості навіть за яскравого освітлення. Кути огляду 178° / 178°, частота оновлення 180 Гц і швидкість відгуку 1 мс – запорука плавного відтворення без розмиття, тоді як технологія FreeSync усуває розриви кадрів у динамічних сценах. Два розніми HDMI, DisplayPort і можливість настінного монтажу (VESA 100 х 100) роблять модель ліпшим вибором для роботи, перегляду відеоконтенту та ігор.
Особливості монітора 2E Gaming G2725BV
- Незабутній візуальний досвід. Монітор G2725BV із роздільною здатністю 2560 х 1440 і класичним співвідно
Артикул производителя: 2E-G2725BV-01.UA
id mcrtr-317864
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Экран | |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 2 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 4.7 кг |
| Встроенные динамики | Нет |
| Изогнутый экран | Да |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 54 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 5000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 2560x1440 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 180 Гц |
- Цена: 9 656 ₴


