
Ноутбук 17' Asus TUF Gaming F17 FX707VJ-HX027 Mecha серый, 17.3' (1920x1080, IPS, 144 Гц), Intel Core 5 210H (8x1.6-4.8GHz), 16Gb
54 195 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141806
- +380 (67) 249-48-482ий
Ноутбук TUF Gaming 2023 модельного року відзначається модернізованим корпусом – на 4,5% меншим, ніж у торішніх моделей. Він доступний у двох варіантах корпусу з різним розташуванням логотипа і способом його нанесення: у Jaeger Gray логотип отримано за допомогою лазерного гравіювання, а у версії Mecha Grey – за допомогою тиснення. Корпус ноутбука містить індикатори роботи, які можна побачити, навіть коли кришка закрита, а також невеликий логотип TUF у куті тачпада. Перейдіть відразу до дій із ноутбуком TUF Gaming F17. З процесором Intel® Core™ та зі швидкою оперативною пам’яттю ви зможете з легкістю транслювати відео і працювати одночасно у кількох програмах Windows 11. Розкрийте свій повний ігровий потенціал з відеокартою GeForce® RTX™ 30 серії для ноутбуків, доповненою спеціальним мультиплексором MUX Switch. Коли ваша ігрова бібліотека заповниться, ви зможете розширити сховище даних за допомогою порожнього слота M.2 під SSD-накопичувач
Артикул производителя: FX707VJ-HX027
id mcrtr-317875
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | Core 5 210H |
| Тип процессора | FX |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | є |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | є (через USB Type-C) |
| HDMI | є |
| LAN-порт | є |
| USB 3.х | немає |
| USB 3.х Gen 1 | 2 |
| USB 3.х Gen 2 | немає |
| USB 3.х Gen 2х2 | немає |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | є |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкость батареи | 90 Вт·год |
| Виробник GPU | nVidia |
| Производитель процессора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 2 x 8 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 394x264x25.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 16" та більше |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | 2 |
| Количество ядер | 8 ядер |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3050 |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ GB |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 4 ГБ |
| Операционная система | DOS |
| Оптический привод | без приводу |
| Особенности | Разьем для наушников |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Серия | Asus TUF Gaming |
| Серія процесора | Intel Core 5 |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Тип відеокарти | дискретна |
- Цена: 54 195 ₴


