-11%

Корпус Montech X5M, черный, Mid Tower, без БП, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 1xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 165 мм /
3 246 ₴
2 885 ₴
- В наличии
- Код: 141834
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний. Ніколи не компромісний.
Розроблений як компактний брат X5, X5M втілює той самий ігровий дух у меншому форматі M-ATX. Він успадкував сміливу естетику, широку сумісність, підтримку ARGB-вентиляторів, забезпечуючи високий потенціал продуктивності у зручному розмірі.
Вишукана елегантність
Завдяки деталям з вуглецевого волокна на передній панелі, X5M втілює сучасну естетику, натхненну автоперегонами, зі стильним доповненням.
Відмінна сумісність з обладнанням
- Підтримка відеокарт серії GeForce RTX™ 50
- Підтримка основних систем охолодження процесора
- Підтримка стандартного блоку живлення ATX
- Підтримка сховищ до 2 жорстких дисків та 4 SSD
Сітка з високим потоком повітря
Підвищте ефективність охолодження завдяки передній панелі з сітчастою структурою з високим потоком повітря та пористістю до 35%
Готовий до потоку та сяйва
Попередньо встановлено 4 ARGB-
Артикул производителя: X5M (B)
id mcrtr-318103
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Montech |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 468 x 450 x 215 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 405 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 885 ₴


