
Кулер для процессора Zalman CNPS9X ECO DS, черный, алюминий/медь, 1x120 мм PWM 600~2100RPM±10%, 31.4 dBa Max, для Intel 1851/1700,
1 508 ₴
1 377 ₴
- В наличии
- Код: 141837
- +380 (67) 249-48-482ий
Верхня кришка дисплея
- Використання ЦП
- Температура ЦП в реальному часі
- Споживання енергії ЦП
Потужний повітряний потік за допомогою чорного вентилятора PWM
Вентилятор CNPS9X ECO DS забезпечує повітряний потік 571 CFM ±10%. Він забезпечує статичний тиск 241 мм H₂O ±10% і працює тихо з рівнем шуму 314 дБ(A) ±10%. Автоматичне управління вентилятором PWM забезпечує оптимальну ефективність охолодження.
DTH (Direct Touch Heatpipe)
Технологія DTH від Zalman застосовується для мінімізації теплового опору і максимізації ефективності охолодження.
CNPS9X ECO DS ефективно розсіює тепло процесора за допомогою чотирьох високоякісних теплових трубок і оптимально спроєктованого радіатора. Підтримує TDP до 190 Вт.
Антивібраційний гумовий демпфер
Гумові демпфери поглинають вібраційний шум під час роботи.
Теплові трубки з чорним покриттям
Чорне покриття надає
Артикул производителя: CNPS9XECODS
id mcrtr-318164
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 498 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 71 x 155 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 190 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
- Цена: 1 377 ₴


