
Кулер для процессора Zalman ZET 5, белый, алюминий и 5 медных тепловых трубок, 2x130 мм 600~2000RPM±10%, для Intel
4 037 ₴
- Нет в наличии
- Код: 141839
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Процесорний кулер Zalman ZET5WHITE (TDP 200W) – оригінальне та високотехнологічне рішення для охолодження сучасних процесорів Intel/AMD. Вирізняється високим показником ефективності, неординарною конструкцією та дизайном. Два вбудовані вентилятори на високих оборотах працюють тихо і забезпечують активне відведення тепла. Основа виготовлена ??із застосуванням оновленої технології RDTH (Reverse Direct Touch Heatpipe).
Особливості процесорного кулера Zalman ZET5WHITE:
- TDP 200W – сумісність із сучасними сокетами AMD, Intel;
- у процесі охолодження задіяно п'ять мідних теплових трубок, що розташовані симетрично. Ефективності тепловіддачі сприяє застосування прямої пайки теплових трубок у місцях зіткнення з радіатором. Такий метод кріплення забезпечує надточний контакт елементів конструкції;
- алюмінієвий радіатор із міцними рівними пластинами закритий декоративним пластиковим кожухом, який формою нагадує турбіну літака і декорований ARGB підсвічува
Артикул производителя: ZET5WHITE
id mcrtr-318169
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 970 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 130 x 117 x 158 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | White/Inox |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 130 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 4 037 ₴


