
Автотримач для телефону Borofone BH53 Windy чорний на вакуумній присосці поворот 360°
446 ₴
445 ₴
- В наявності
- Код: 141856
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автотримач для телефону Borofone BH53 "Windy" на вакуумній присосці, поворот тримача на 360°
1. Матеріал: АБС + шкіра
2. Технологія обробки поверхні: сонячний візерунок + гальваніка.
3. Розмір: 100*73*170 мм
4. Вага: 170 г
5. Діапазон патрона: 55-90 мм, підходить для мобільних телефонів 4,5-6,7 дюймів
6. Застосовні сценарії: панель приладів автомобіля, лобове скло і т.д.
Гарантія 12 місяців.
Артикул виробника: 6931474751867
id mcrtr-318495
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Автомобільне кріплення | Так |
| Тримач/підставка для | Телефону |
| Кріплення | Універсальне |
| Тип тримача | Універсальний |
| Під розмір пристрою | 7 дюйм |
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Кут обертання | 360 град. |
| Кут повороту | 120 град. |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для автомобіля |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| USB-порт | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місце встановлення | торпедо / лобове скло |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Обертання | Да |
| Бездротова зарядка | немає |
| Кріплення гаджета | затискач |
| Кріплення тримача | присосок |
| Допустима діагональ | до 6.7" |
| Мін. ширина пристрою | 55 мм |
| Макс. ширина пристроєм | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴







