-6%

Монитор 23.8' Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026, черный, IPS, 1920x1080 (16:9), 200 Гц, 1 мс, 400 кд/м?, 1000:1, 178°/178°, HDMI/DP,
7 203 ₴
6 762 ₴
- В наличии
- Код: 141864
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості монітора Xiaomi Gaming Monitor G24i 2026 (ELA6364EU)
- Надвисока частота оновлення 200 Гц. Швидкий відгук 1 мс. Висока частота поновлення до 200 Гц забезпечує плавність динамічного ігрового процесу. G to G (GTG) забезпечує миттєву передачу зображення. Уловлює кожну деталь, даючи вам перевагу у найважливіші моменти.
- HDR 400 забезпечує пікову яскравість 400 ніт. Глибокі тіні та яскраві відблиски. Технологія HDR400 розширює діапазон яскравості, роблячи темні області глибшими, а яскраві яскравішими. Пікова яскравість 400 ніт підвищує контраст між світлими та темними ділянками, дозволяючи вам розглянути кожну деталь на екрані.
- Технологія синхронізації FreeSync Premium. Залишайтесь зосередженими у критичні ігрові м
Артикул производителя: 1169363
id mcrtr-318600
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Экран | |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | є |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | є |
| HDMI | 1 |
| Nvidia G-Sync | є |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | AMD FreeSync, Nvidia G-SYNC |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 3 кг |
| Встроенные динамики | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 539.2x441.5x105.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 36 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | немає |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 1920x1200 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 200 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 762 ₴


