
Система жидкостного охлаждения ID-Cooling DL360 MAX, черный, 3x MF-1230-ARGB-K PWM, 500?2300±10%RPM, Intel:
10 998 ₴
8 317 ₴
- В наличии
- Код: 141891
- +380 (67) 249-48-482ий
ID-Cooling DL360 Max - це потужна система рідинного охолодження, розроблена для ефективного охолодження сучасних високопродуктивних процесорів з високим тепловиділенням. Дизайн великої холодної пластини має два варіанти дисплея з насосом: дисплей Infinite Mirror або 3.5-дюймовий TFT LCD дисплей із широким кутом огляду та надтонкими рамками, що забезпечує яскраві візуальні враження. Програмне забезпечення для керування дозволяє відображати будь-який контент, створюючи повністю захопливу екосистему з інтуїтивно зрозумілим керуванням. Різноманітні барвисті теми дозволяють переглядати важливу системну інформацію у яскравих графічних стилях відображення. Створіть власний дизайн з індивідуальними функціями, стилями та колірною гамою, які миттєво перенесуть вас у ваш улюблений світ. 3.5-дюймовий LCD дисплей можна використовувати на блоці насоса або незалежно.
Коли 3.5-дюймовий дисплей встановлено на блоці насоса, підключіть USB кабель для внутрішнього дисплея до 9-контактного роз’єму USB на матери
Артикул производителя: DL360 MAX
id mcrtr-318853
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | є |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Цвет | Black |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Подсветка | ARGB |
| Режим керування | PWM / DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 30 мм |
| Розмір радіатора | 400 x 120 x 38 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 360 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500-2300 обертів/хв |
- Цена: 8 317 ₴


