-2%

Монитор 23.8' Asus TUF Gaming VG249Q5R, черный, Fast IPS, 1920x1080 (16:9), 200 Гц, 0.3 мс, 300 кд/м?, 1000:1, 178°/178°,
7 564 ₴
7 415 ₴
- В наличии
- Код: 141899
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Монитор 23.8' Asus TUF Gaming VG249Q5R, Black, Fast IPS, 1920x1080 (16:9), 200 Гц, 0.3 мс, 300 кд/м?, 1000:1, 178°/178°, 2xHDMI/DP, 2x2 Вт, VESA 75x75, Adaptive Sync (90LM0BT0-B01E71)
Артикул производителя: 90LM0BT0-B01E71
id mcrtr-318995
Артикул производителя: 90LM0BT0-B01E71
id mcrtr-318995
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | 2 |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 2.7 кг |
| Вага з підставкою | 3.7 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 2 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 0.3 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 540x320x37 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 540x407x213 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 18 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип матрицы | Fast IPS |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Частота обновления экрана | 200 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 7 415 ₴


