
Корпус 2E Credo V300B, белый, без БП, Mini Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм /
1 678 ₴
- В наличии
- Код: 141918
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус 2E Credo V300B, White, без БП, Mini Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм / VGA - 310 мм, 1x90 мм (2E-V300W)
Артикул производителя: 2E-V300W
id mcrtr-319167
Артикул производителя: 2E-V300W
id mcrtr-319167
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x80 мм / 1x90 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 1 678 ₴


