-1%

Компьютер GTL Office Advanced 103-1 (Intel Core i3-10105 / H510 / 8G DDR4 / SSD 256 GB / ATX / 400W / no OS)
18 306 ₴
18 183 ₴
- В наличии
- Код: 141931
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTL Office Advanced 103-1 (GTLCOA1038P2A4_X51DF) – продуктивний ПК для офісної роботи та навчання
GTL Office Advanced 103-1 є надійним офісним комп’ютером, створеним для виконання щоденних робочих задач та навчання. Модель ідеально підходить менеджерам, студентам, бухгалтерам та користувачам, яким потрібний продуктивний ПК для використання офісних програм, роботи з документами та вебсерфінгу. Це чудовий вибір для тих, хто хоче купити офісний комп’ютер з оптимальним співвідношенням ціни та можливостей.
Усередині системи встановлено 4-ядерний процесор Intel Core i3-10105 з частотою до 4.4 ГГц та інтегровану графіку Intel UHD Graphics 630, чого достатньо для роботи у браузері, CRM-
Артикул производителя: GTLCOA1038P2A4_X51DF
id mcrtr-319240
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTL |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | i3-10105 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI-D | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| LAN(RJ45) | 1 |
| PS/2 | 2 |
| VGA | 1 |
| Wi-Fi | Опціонально |
| Аудіопорти | є |
| Блок питания | 400 Вт |
| Вес | 4 кг |
| Версия Bluetooth | немає |
| Виробник GPU | Intel |
| Габарити (ШxГxВ) | 360x176x410 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Комплектация | кабель живлення, документація |
| Количество ядер | 4 ядра |
| Мережеве підключення | 1000 Мбіт/с |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 630 |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Объем SSD | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ GB |
| Об`єм пам'яті відеокарти | від оперативної пам'яті |
| Операционная система | немає |
| Оптический привод | немає |
| Порти USB 2.0 | 4 |
| Порти USB 3.2 | 4 |
| Порти USB Type-C | немає |
| Подсветка | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип видеопамяти | від оперативної пам'яті |
| Тип корпуса | Mid Tower |
| Тип охлаждения | повітряне |
| Тип памяти | DDR4 |
| Форм-фактор | ATX |
| Частота процессора | 3.7-4.4 ГГц МГц |
Информация для заказа
- Цена: 18 183 ₴


