-2%

Монитор портативный 16.1' Arzopa Z1C, черный, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 3 мс, 60 Гц, 300 кд/м?, 1000:1, 178°/178°, mini-HDMI,
7 579 ₴
7 417 ₴
- В наличии
- Код: 141952
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості портативного монітора Arzopa Z1C
- Компактний і стильний дизайн Arzopa Z1C. Портативний монітор Arzopa Z1C поєднує в собі стильний і міцний дизайн, який ідеально підходить для мобільних користувачів. З товщиною всього 12,7 мм і вагою 771 г, цей монітор можна легко носити з собою, куди б ви не вирушили. Він настільки тонкий, що легко поміститься в рюкзак або сумку, що робить його ідеальним вибором для подорожей і роботи в дорозі. Його металева рама надає пристрою не тільки елегантний вигляд, але і довгий термін служби, забезпечуючи високу міцність.
- Висока якість зображення з IPS-екраном. Arzopa Z1C оснащений 16,1-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю Full HD (1920x1080), який гарантує чітке і барвисте зображення. Кольори виглядають яскравими та точними завдяки 100 % охопленню ко
Артикул производителя: ARZOPA Z1C
id mcrtr-319533
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARZOPA |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Экран | |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| AMD FreeSync | немає |
| Adaptive Sync | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| G-Sync Compatible | немає |
| HDMI | miniHDMI |
| Nvidia G-Sync | немає |
| VESA | немає |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага без підставки | 0.77 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 2 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 3 мс |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 378.5х208.3х12.7 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 14-17.9" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 6 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 7 417 ₴


