-3%

Відеокарта GeForce RTX 3080, Gigabyte, VISION OC (Limited Hash Rate), 10Gb GDDR6X, 320-bit, 2xHDMI/3xDP, 1800/19000 MHz, 2x8-pin
32 180 ₴
31 225 ₴
- В наявності
- Код: 142061
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеокарта GeForce RTX 3080, Gigabyte, VISION OC (Limited Hash Rate), 10Gb GDDR6X, 320-bit, 2xHDMI/3xDP, 1800/19000 MHz, 2x8-pin (GV-N3080VISION OC-10GD)_Уцінка 2 (сліди використання)
Артикул виробника: GV-N3080VISION OC-10GD_U2
id mcrtr-320701
Артикул виробника: GV-N3080VISION OC-10GD_U2
id mcrtr-320701
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | ігрові |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Серія | VISION |
| Частота пам'яті | 19000 МГц |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Підсвічування | немає |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Тип пам'яті | GDDR6X |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Живлення відеокарти | 2 x 8-pin |
| Тактова частота GPU | 1800 МГц |
| Графічний процесор | RTX 3080 |
| Виробник GPU | nVidia |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| HDMI | 2 |
| Розгін | OC |
| VGA | немає |
| Рекомендований БЖ | 750 Вт і більше |
| DVI | немає |
| Type-C | немає |
| Довжина відеокарти | 320 мм |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Підтримка VR | є |
| Відеопам'ять | 10 ГБ |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| Підтримка UHD | 8K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 225 ₴



