-13%

Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger чорний
391 ₴
342 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 143134
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ACEFAST A117 PD20W mini GaN USB-C fast charger Black — компактний зарядний пристрій.ACEFAST A117 підтримує протоколи швидкої зарядки та потужність до 20 Вт, що забезпечує максимальну швидкість заряджання смартфонів, планшетів, смартгодинників та інших компактних електронних пристроїв.Використання транзисторів GaN дозволяє заряджати гаджети швидше і безпечніше, зробити зарядний пристрій компактнішим і захистити від перегріву.Зарядний пристрій має невеликий розмір 70.4*30.4*30.2 мм. Він легко поміститься навіть в сумочці, не займає місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.Вбудований чип інтелектуального захисту розпізнає тип пристрою та автоматично регулює потужність зарядки, а також оберігає електроніку від коротких замикань, надструму, надмірної напруги, високих температур та дії електростатичних явищ.
Артикул виробника: 6974316284987
id ksm-34590
Артикул виробника: 6974316284987
id ksm-34590
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 58 г |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.4 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | PC |
| Мoдель | A86 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴




