
Автоматичний тонометр Longevita BP-102 (5828401)
1 585 ₴
- В наличии
- Код: 143333
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Індикатор аритмії
Пам'ять на 120 вимірювань (по 60 значень на двох користувачів), з відображенням дати та часу вимірювання
Розрахунок середнього значення тиску
Універсальний збільшений розмір манжети (22-40 см)
Артикул виробника: BP-102
id yc-5828401
Автоматичний тонометр Longevita ВР-102 – простий прилад з асортименту вимірювачів тиску ТМ Longevita. Тонометр Longevita ВР-102 поставляється з універсальною манжетою на плече (22-40 см).
Автоматичний тонометр Longevita ВР-102– це:
Зручність:
- конусоподібна манжета;
- універсальний розмір манжети (22-40 см);
- джерело живлення: у комплекті 4 елементи живлення типу R03 ААА або може використовуватися адаптер змінного струму, який купується окремо;
Точність:
- точне вимірювання з максимально допустимим відхиленням ± 3 мм. рт.ст.;
- графічний індикатор рівня артеріального тиску відповідно до рекомендацій ВООЗ з кольоровою шкалою;
- індикатор аритмії;
- середнє значення - останні три виміри;
Функціональність:
- пам’ять на 120 показників попереднього вимірювання тиску (по 60 значень для двох користувачів);
- відображення дати й часу попередніх показників вимірювання;
- індикатор заряду елементів живлення.
Артикул виробника: BP-102
id yc-5828401
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Longevita |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | BP-102 |
| Вес | 0.58 кг |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Дисплей | 66*43 мм |
| Диапазон измерения | - Систолічний, діастолічний тиск від 0 до 300 мм. рт. ст. та кваліфікація його за стандартами ВООЗ; - Пульс від 30 до 180 ударів/хв.; |
| Питание | Батарейки, Мережа |
| Користувачів | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість вимірювань, що зберігаються в пам'яті | 120 вимірювань |
| Накладення манжети | Плече |
| Наявність адаптера | Нет |
| Розміри (В х Ш х Г) | 125 x 80 x 162 мм |
| Розміри манжети, см | 22 - 40 |
| Сфера использования | Побутовий, Мед установи |
| Тип вимірювання тиску | Автоматичний |
| Тип елемента живлення | 4 елементи живлення типу AAA |
| Функции | Відображення дати і часу вимірювання, Звуковий сигнал, Класифікація по нормам ВОЗ, Автоматичне відключення, Індикація живлення, Обчислення середнього тиску, Індикатор аритмії |
Информация для заказа
- Цена: 1 585 ₴











