-11%

Кронштейн настінний X-Digital STEEL ST215 чорний (6185108)
749 ₴
663 ₴
- В наличии
- Код: 143430
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
. Діагональ екрана: 17 "-32"
. Макс. навантаження: 35 кг
. Макс. стандарт VESA: 200 x 200 мм
. Гарантія: 2 роки
Артикул виробника: ST215
id yc-6185108
Кронштейн з можливістю нахилу до -15° униз/+3° угору.
Особливості:
- Діагоналі екрана: 17-32"
- Максимальне навантаження: 35 кг
- Мінімальна відстань від стіни: 4.6 см
- Кут нахилу: -15°/+3°
- Макс. VESA: 200x200
- Колір: чорний
- Набір для кріплення в комплекті
Артикул виробника: ST215
id yc-6185108
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ST215 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Категория | Кріплення для ТВ |
| Макс. відстань до стіни | 46 мм |
| Макс. навантаження, кг | 35 |
| Макс. розмір екрана, дюймів | 32 |
| Мін. відстань до стіни | 46 мм |
| Мін. розмір екрана, дюймів | 17 |
| Нахил | - 15°/+3° |
| Положення отворів (VESA) | 200 x 100 мм, 200 x 200 мм, 75 x 75 мм, 100 x 100 мм |
| Серия | STEEL |
| Тип крепежа | Похиле |
| Управління кабелями | Є |
Информация для заказа
- Цена: 663 ₴




