-12%

Кронштейн настінний X-Digital STEEL SF405 чорний (6185121)
1 001 ₴
877 ₴
- В наличии
- Код: 143432
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
. Діагональ екрана: 40"-65"
. Макс. навантаження: 50 кг
. Макс. стандарт VESA: 600 x 400 мм
. Гарантія: 2 роки
Артикул виробника: SF405
id yc-6185121
Особливості:
- Діагональ екрана: 40-65"
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Мінімальна відстань від стіни: 3.5 см
- Макс. VESA: 600x400
- Колір: чорний
- Бульбашковий рівень, що полегшує монтаж
- Набір для кріплення в комплекті
Артикул виробника: SF405
id yc-6185121
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SF405 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Категория | Кріплення для ТВ |
| Макс. відстань до стіни | 35 мм |
| Макс. навантаження, кг | 50 |
| Макс. розмір екрана, дюймів | 65 |
| Мін. відстань до стіни | 35 мм |
| Мін. розмір екрана, дюймів | 40 |
| Особенности | Для телевізорів великих діагоналей |
| Положення отворів (VESA) | 100 x 100 мм, 600 x 400 мм |
| Серия | STEEL |
| Тип крепежа | Фіксована |
| Управління кабелями | Немає |
Информация для заказа
- Цена: 877 ₴




