-13%

Алмазний диск по бетону, каменю TOTAL TAC2132303 (230х22.2мм) (6326530)
790 ₴
689 ₴
- В наличии
- Код: 143534
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній діаметр: 230 мм
Діаметр посадки: 22.23 мм
Товщина: 7.5 мм
Застосування: Бетон, камінь
Артикул виробника: TAC2132303
id yc-6326530
Алмазний диск TOTAL TAC2132303 застосовується для швидкого різання бетону, цегли, бруківки та каменю. При використанні диску, необхідно забезпечити доступ води в місце різу для охолодження диску та матеріалу, що оброблюється. Також диск можна використовувати для сухого різу. Розмір диску: 230х22.2 мм.
Артикул виробника: TAC2132303
id yc-6326530
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Total |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAC2132303 |
| Вид | Алмазні диски по бетону, каменю |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Диаметр посадки | 22.23 мм |
| Применение | Бетон, Камінь |
| Внешний диаметр | 230 мм |
| Толщина | 7.5 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 689 ₴


