-20%

Алмазний диск по плитці TOTAL TAC2121253 (125х22.2мм.) (6326568)
331 ₴
266 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 143535
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній діаметр: 125 мм
Діаметр посадки: 22.23 мм
Товщина: 7.5 мм
Застосування: Плитка
Артикул виробника: TAC2121253
id yc-6326568
Алмазний диск TOTAL TAC2121253 призначений для чистового різання кераміки, мармуру та каменю. При використанні диску, необхідно забезпечити доступ води в місце різу для охолодження диску та матеріалу, що оброблюється. Використовується з кутовою шліфувальною машиною, ручним електричним плиткорізом, штроборізом. Розмір диску: 125х22.2 мм.
Артикул виробника: TAC2121253
id yc-6326568
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Total |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAC2121253 |
| Вид | Алмазні диски по плитці |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Диаметр посадки | 22.23 мм |
| Применение | Плитка |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Толщина | 7.5 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 266 ₴


