
Гарнітура Defender FreeMotion B571 bluetooth LED, сірий (63571) (6918549)
1 184 ₴
1 067 ₴
- В наличии
- Код: 144925
- +380 (67) 249-48-482ий
Бездротова Bluetooth гарнітура
Компактна складна конструкція дозволяє легко скласти гарнітуру і взяти з собою в поїздку
Світодіодна підсвітка корпусу навушників
Вбудований мікрофон забезпечує якісну передачу звуку
Слот для карти MicroSD
Гніздо для карти пам'яті стандарту Micro-SD перетворює навушники в MP3-плеєр - слухайте музику без підключення до смартфона або ноутбука
Клавіші управління на навушниках
Дозволяють відповісти на дзвінок або перемкнути композицію, не дістаючи телефон із сумки
Аудіокабель в комплекті
Якщо у вашої гарнітури сів акумулятор - просто підключіть до неї кабель і продовжуйте слухати музику
Регульоване наголов'я
Можливість підібрати найбільш зручну довжину дужки
Компактна складна конструкція
Час роботи акумулятора до 21 годин
Радіус дії — 10 м
Гарнітура дозволяє спілкуватися по телефону або слухати інтернет-радіо з ноутбука, вільно переміщаючись по кімнаті
Металева основа оголів’я
Артикул виробника: 63571
id yc-6918549
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | Оголовье |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Вид наушников | Полноразмерные |
| Микрофон | Встроенный |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора навушників | 400 мА·год |
| Акустическое оформление | Закриті |
| Артикул | 63571 |
| Вес | 0.2 кг |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 40 мм |
| Змінні амбушюри | Немає |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність мікрофона | Є |
| Основной цвет | Серый |
| Особливості конструкції | Регульоване наголов'я, Складна конструкція |
| Назначение | Для портативної техніки |
| Профілі | V5 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Радиус действия | 10 м |
| Регулювання гучності | Є |
| Разъем | USB Type-C, mini-jack (3.5 мм) |
| Розташування мікрофона | У корпусі |
| Тип излучателей | Динамічні |
| Тип конструкции | Повнорозмірні |
| Час роботи в режимі відтворення музики | До 21 години |
| Частотный диапазон | 20 - 20000 Гц |
| Частотний діапазон мікрофона | 20–16000 Гц |
| Чохол в комплекті | Немає |
| Чувствительность | 115 дБ |
| Чутливість мікрофона | -42 дБ |
- Цена: 1 067 ₴








