-3%

Принтер Kyocera ECOSYS PA4000x (7014087)
18 249 ₴
17 694 ₴
- В наличии
- Код: 145283
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технологія друку: Лазерна
Максимальний формат друку: А4
Роздільна здатність друку: 1200 х 1200 dpi
Інтерфейси: USB, Ethernet
Артикул виробника: 110C153NL0
id yc-7014087
Артикул виробника: 110C153NL0
id yc-7014087
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kyocera |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Принтер |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 110C153NL0 |
| Вес (кг) | 14 кг |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Двосторонній друк | Двосторонній друк: 60 – 163 г/м²; A4, A5, Custom (140 × 210 - 216 × 356 мм). |
| Двохсторонній друк | Автоматичний |
| Дисплей | LCD 21 символ, 5 рядків |
| Дротове підключення | USB, RJ-45 (LAN) |
| Энергопотребление | Друк: 555.9 Вт, Режим готовності: 6 Вт, Режим сну: 0.3 Вт |
| Цвет | Белый |
| Максимальна роздільна здатність друку, dpi | 1200 х 1200 |
| Місткість вихідного лотка | Макс. 250 аркушів лицьовою стороною вниз |
| Місткість лотків для подачі | 850 аркушів |
| Обсяг пам'яті | 512 Мб |
| Назначение | Для малого офісу |
| Производительность | 80 000 сторінок літр/хв |
| Підтримка ОС | Усі поточні операційні системи Windows, MAC OS X версії 10.9 або вище, Chrome OS, а також інші операційні системи за запитом |
| Підтримувані розміри паперу | Багатоцільовий лоток на 100 аркушів; 60 – 220 г/м²; A4, A5, A6, Custom (70 x 148 мм – 216 x 356 мм). Універсальна касета на 250 аркушів; 60 – 163 г/м²; A4, A5, A6, Custom (105 x 148 – 216 x 356 мм). |
| Рекомендований обсяг друку | В середньому 2000 сторінок на місяць; Максимальний обсяг друку 80 000 сторінок на місяць |
| Розміри, см | 37.5 x 39.3 x 27.2 |
| Технологія друку | Лазерна |
| Тип | Принтер |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Час виходу першої сторінки | Прибл. 6.4 секунди або менше |
| Время разогрева | Прибл. 15 секунд або менше після ввімкнення |
| Частота процессора | 1.1 ГГц МГц |
| Швидкість монохромного друку | 40 стор/хв |
| Швидкість монохромного друку (двостороннього) | 20 стор/хв |
| Шрифти | 93 контурних шрифти (PCL6, KPDL3), 4 шрифти (Calibri), 4 шрифти (Cambria), 1 растровий шрифт, 45 одновимірних штрих-кодів (наприклад, EAN-8, EAN-13, EAN-128), а також підтримка двовимірні штрих-коди PDF417 під PRESCRIBE (PCL та інші штрих-коди доступні як |
Информация для заказа
- Цена: 17 694 ₴



