-20%

Набір відрізних і шліфувальних кругів TOTAL TAC303768 (7090258)
336 ₴
269 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 145644
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній діаметр: 76 мм
Діаметр посадки: 2210 23 мм
Товщина: 1.2 мм
Застосування: Метал
Артикул виробника: TAC303768
id yc-7090258
Набір відрізних і шліфувальних кругів TOTAL TAC303768 складається з трьох відрізних кругів по металу розміром 76х1.2ммх10мм і двох шліфувальних кругів по металу розміром 76х4.0ммх10мм. Використовуються разом з кутовою шліфувальною машиною TOTAL TAGLI76012.
Артикул виробника: TAC303768
id yc-7090258
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Total |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAC303768 |
| Вид | Шліфувальні круги по металу |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Диаметр посадки | 10 мм |
| Применение | Метал |
| Внешний диаметр | 76 мм |
| Толщина | 1.2 мм, 4 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 269 ₴


