-21%

LED-телевізор LG 43NANO81A6A (7120080)
24 549 ₴
19 367 ₴
- В наличии
- Код: 145935
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Діагональ екрана: 43"
Роздільна здатність: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Артикул виробника: 43NANO81A6A
id yc-7120080
Артикул виробника: 43NANO81A6A
id yc-7120080
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| CI слот | Є |
| HDMI | 3 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Smart TV | Smart |
| USB | 2 |
| Артикул | 43NANO81A6A |
| Бездротове підключення | Wi-Fi, Bluetooth |
| Браузер | Є |
| Вага без підставки, кг | 8.9 |
| Вага з підставкою, кг | 10 |
| Вихідна потужність, Вт | 20 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Діагональ, дюйм | 43 |
| Камера | Немає |
| Картрідер | Немає |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Число каналов | 2 |
| Магазин додатків | Є |
| Операционная система | webOS 25 |
| Основной цвет | Черный |
| Особенности | Nano Color; 4K Super Upscaling; |
| Процессор | α7 AI Processor 4K Gen8 |
| Пульт ДК | Да |
| Поддержка 3D | Немає |
| Підтримка HDR | Є |
| Разрешение | UHD (4K) |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 967 x 564 x 57.1 |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 967 x 629 x 249 |
| Тип | LED |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| У режимі очікування, Вт | 0.5 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Цифровий тюнер | DVB-T, DVB-Т2, DVB-С, DVB-S2 |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 19 367 ₴











