-3%

Машинка для стрижки волос Xiaomi Riwa RE-6501T (2 Battery) Черный
1 873 ₴
1 824 ₴
- В наличии
- Код: 120103
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машинка для стрижки волос Xiaomi Riwa RE-6501T (2 Battery) Black
Артикул производителя: RA-6501
id rf-000004459
Артикул производителя: RA-6501
id rf-000004459
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RIWA |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0,714 кг |
| Висота в упаковці (см) | 7 |
| Гарантійний термін (місяців) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 24,5 см |
| Источник питания | Від акумулятора |
| Питание | Аккумулятор |
| Комплектация | Машинка, Зарядний кабель, 2х акумулятора, Змінні насадки 4 шт, Пляшка з маслом, Накидка, Гребінець, Дорожній чохол |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Особенности | Ємність акумулятора 2200 мАг, Матеріал корпусу АBS, Рівень шуму: 55 дБ, Потужний двигун 5700-6200 об.м |
| Мощность | 5 Вт |
| Тип | Машинки для стрижки |
| Тип управления | Кнопкове |
| Время автономной работы | 300 хв |
| Ширина в упаковці (см) | 16,5 |
Информация для заказа
- Цена: 1 824 ₴




